Star Wars: Tiny Death Star

Star Wars: Tiny Death Star 1.1

Zbuduj swoją własną Gwiazdę Śmierci w uroczej grze strategicznej na iPhone i iPad

Star Wars: Tiny Death Star to gra strategiczna polegająca na budowaniu kolejnych poziomów Gwiazdy Śmierci. Tytuł ten łączy w sobie motywy Gwiezdnych Wojen z popularną grą Tiny Tower. Jeśli więc chcecie zbudować i zarządzać własną Gwiazdą Śmierci przekonajcie się o możliwościach Star Wars: Tiny Death Star.

Zobacz pełny opis

Zalety

  • Świetne dźwięki windy wzorowane na motywach Gwiezdnych Wojen
  • Wiele bohaterów oraz rodzajów biznesów i mieszkań
  • Urokliwa grafika
  • Prostota gry

Wady

  • Brak innowacji względem Tiny Tower
  • Frustrująca powtarzalność

Dobry
7

Star Wars: Tiny Death Star to gra strategiczna polegająca na budowaniu kolejnych poziomów Gwiazdy Śmierci. Tytuł ten łączy w sobie motywy Gwiezdnych Wojen z popularną grą Tiny Tower. Jeśli więc chcecie zbudować i zarządzać własną Gwiazdą Śmierci przekonajcie się o możliwościach Star Wars: Tiny Death Star.

Buduj swoją gwiazdę śmierci

Star Wars: Tiny Death Star Darth Vader staje się budowlanym deweloperem. Musimy stworzyć nową Gwiazdę Śmierci, która będzie przynosiła odpowiednie zyski. Plan jest prosty, należy stworzyć olbrzymi wieżowiec będący stacją kosmiczną. W skład nowej  Gwiazdy śmierci, która będzie świątynią handlu wejdą mieszkania, sklepy, firmy czy części rekreacyjne. Te działania handlowe są pomocne ponieważ pozwalają finansować ataki na rebeliantów. W końcu ciemna strona mocy musi udowodnić, gdzie jest ich miejsce.

\n

Rozgrywka Star Wars: Tiny Death Star jest taka sama jak w przypadku Tiny Tower. Zaczynamy od podstawowego jednopiętrowego budynku i dobudowujemy kolejne poziomy. Każdy kolejny poziom ma jakieś przeznaczenie, mogą to być piętra mieszkalne, restauracje, punkty usługowe, czy miejsca wypoczynku. W grze wprowadzono poziomy imperialne i inne elementy, które są powiązane z Gwiezdnymi Wojnami i misjami opartymi o ich motywy.

Gdy zbudujemy mieszkania pojawią się też ich gospodarze, którym będziemy  musieli znaleźć odpowiednią pracę. Musimy przy tym zwracać uwagę na ich odpowiednie umiejętności. Dzięki informacją pojawiającym się w Holonet dowiemy się czy nasi mieszkańcy są szczęśliwi, czy też nie. To rozwiązanie jest takim Facebookiem dla domowników naszej Gwiazdy Śmierci.

Do budowania kolejnych poziomów w Star Wars: Tiny Death Star niezbędne są nakłady finansowe. Musimy, więc wcześniej zarobić pieniądze poprzez przeróżne swoje inwestycje. Ponadto w grze istnieje druga waluta o nazwie Imperial Bux, która pozwala przyśpieszyć budowę lub zamówienie towaru w naszych sklepach. Możemy zdobywać je w grze wykonując odpowiednie zadania. Niestety okazuje się, że nasze możliwości szybkiego pozyskiwania funduszy w Star Wars: Tiny Death Star są dość ograniczone. Na nowe pieniądze musimy długo czekać lub wydać prawdziwe pieniądze na ich dokupienie.

Innym elementem na który możemy wydawać uzyskane w grze pieniądze są specjalne poziomy z bohaterami znanymi z Gwiezdnych Wojen, specjalne windy oraz inne dodatki.

Gwiazda Śmierci w Twoich rękach

Star Wars: Tiny Death Star nie jest niczym nadzwyczajnym, zwłaszcza jeśli graliście wcześniej w Tiny Tower. Wszystkie opcje budowania są dobrze oznakowane, odpowiednie ikony będą migać na ekranie, w momencie gdy będą nam potrzebne. Najczęściej dotyczy to akcji związanych z którymś z prowadzonych przez nas biznesów. W dodatku na początek zostaniemy przeprowadzeni przez swoisty samouczek. W trakcie całej rozgrywki zadaniem, które będziemy wykonywać na bieżąco jest obsługa windy. Musimy wozić potencjalnych mieszkańców i klientów na odpowiednie piętra. W innym wypadku możemy stracić przychody.

Powrót gwiezdnej sagi

Po raz kolejny motywy Gwiezdnych Wojen zostają wykorzystane w ramach licencji. W ostatnich latach pojawiły się one między innymi pod postacią serii gier Angry Birds Star Wars, czy LEGO Star Wars. W grze Star Wars: Tiny Death Star znów mamy okazję zobaczyć wielu bohaterów doskonale znanych z uniwersum Gwiezdnych Wojen.

Gra posiada swój pikselowaty wygląd, co sprawia, że czasem trudno jest rozpoznać postacie. Efekt finalny jest jednak słodki i uroczy. W dodatku w Star Wars: Tiny Death Star nie zabrakło motywów dźwiękowych doskonale znanych z filmów, zostały one nieco przerobione i świetnie pasują do klimatu całej gry.

Gwiezdne Wojny w pikselach

Fani Gwiezdnych Wojen mają okazję na świetną zabawę w Star Wars: Tiny Death Star. Jednak jeśli graliście w Tiny Tower to będziecie rozczarowani. Gra nie została zbyt znacząco odmieniona względem swojego pierwowzoru.

Pobieranie Star Wars: Tiny Death Star nie jest możliwe. Sprawdź podobne programy w Programy > Gry > Strategiczne .

Najczęściej pobierane Strategiczne na Iphone

Więcej
Star Wars: Tiny Death Star

Download

Star Wars: Tiny Death Star 1.1

Opinie użytkowników o Star Wars: Tiny Death Star